Kim jesteśmySOLINCO specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji najwyższej jakości i zaawansowanych technologicznie urządzeń do tenisa, dostępnych obecnie na rynku. Nasze produkty to najwyższej jakości naciągi tenisowe, rakiety, owijki, odzież i inne akcesoria.

Innowacja leży u podstaw kluczowych kompetencji SOLINCO. Dzięki w pełni zaangażowanemu zespołowi badawczo-rozwojowemu jesteśmy niezwykle dumni z prowadzonych badań, opracowywania, testowania i ulepszania nowych projektów, technik inżynieryjnych, materiałów i technologii. Koncentrując się na rozwijaniu najnowocześniejszych urządzeń o najwyższej jakości i wydajności, nadal jesteśmy o krok przed konkurencją.

Naszym celem jest wyposażenie naszych sportowców – niezależnie od tego, czy są to profesjonalni zawodnicy, czy też „weekendowi wojownicy” – w najwyższej jakości, zwiększającym wydajność i najnowocześniejszy sprzęt, aby zapewnić im pełny potencjał w każdej sytuacji. Ponadto jesteśmy zobowiązani do wspierania rozwoju tenisa na arenie międzynarodowej i wywierania pozytywnego wpływu na lokalne społeczności, w których działamy.